Sinitta ETSinitta RUSinitta EN
Varuosad veoautodele, haagistele, bussidele, ehitus- ja põllumajandustehnikale
ERIPAKKUMINE !!! ÕHUKOMPRESSORIDE MÜÜK!

MS Motorservice


MS Motorservice ettevõtete rühm – see on KSPG (Kolbenschmidt Pierburg) kontserni toodangu turustamise organisatsioon, kus töötab umbes 600 inimest ja mille 2013. aasta käive moodustas 268 miljonit eurot. MS Motorservice on üks juhtivaid ettevõtteid, mis pakub kõrgkvaliteetsete kaubamärkide s o KOLBENSCHMIDT, PIERBURG, BF ja TRW Engine Components mootoriosi varuosade vabaturul.

Lai ja kõikehõlmav tootevalik võimaldab tellijatel hankida vajalikke mootoriosi ühest kohast. Kaubandusettevõtete ja töökodade ülesannete lahendamiseks pakub ta, kui autotööstuse suurtarnija tütarettevõte, samuti laia teenustevalikut ja tehnilist kompetentsi.

KOLBENSCHMIDT

Kolbenschmidt_4c

KOLBENSCHMIDT kaubamärgi all tarnime me laia ning nõudlusele vastavat osadevalikut, nii mootori peal kui ka mootori sees asetsevaid osi. Motoristide käsutuses on üle 2 000 erineva mootori komponendid. Kõik sinises karbis olevad KS tooted vastavad täielikult meie kõrgetele kvaliteedinõuetele, kokkuhoidlikkusele ja keskkonnakaitse nõuetele.

PIERBURG

RMA_Pierburg_4c
PIERBURG kaubamärgi all tarnime me originaalseid „mootori ümber“ asetsevaid varuosi. Pierburg on üks juhtivaid sõidukite komponentide tootjaid sellistes valdkondades nagu kahjulike gaaside väljaheitmise vähendamine, õhu ja kütuse pumpamine ning alarõhu genereerimine. Motorservice pakub maksimum kvaliteeti vabadele töökodadele ja PIERBURG varuosadega kaubandusele. Lisaks kõigele teostatakse ka vabade töökodade toetamist nn algallikast teenindusele orienteeritud know-how abil.

TRW Engine Components

trwlogo

Rohkem kui 90 aasta vältel tegeleb TRW Engine Components, kui esimene seadmete tootja, klappide ja klapimehhanismide komponentide tootmisega erinevate autokontsernide jaoks üle maailma. Alates 1. oktoobrist 2005. aastast võttis MS Motorservice International GmbH ettevõte enda peale TRW Engine Components rühma jätelturu-klappide turustamise.

Sellise koostöö eesmärgiks on TRW klappide turupositsiooni tugevdamine, tootmisprogrammi optimiseerimine ning klientide hooldusteeninduse parandamine. Toodangu kõrgkvaliteet; pakkehologrammid, mida ei ole võimalik võltsida; sõidu- ja veoautode lai varuosade valik ja loomulikult ka eeskujulikud Motorservice’i hooldusteenused tagavad klientidele edukat, TRW klappidega seotud äri.


BF GERMANY

bf-original_CMYK_4c

BF esindusklassi kaubamärgi all pakutakse laia valikut tootja-ettevõtte kvaliteediga varuosasid, mida kasutatakse veoautode, ehitus- ja põllutöömasinate diiselmootorites ningka teistes transpordimootorites.

BF ettevõtte individuaalsed lahendused võimaldavad valmistada mootoriosi short-plokkidest long-plokkideni. Arvprogrammjuhtimisega (APJ ehk CNC) seadmete abil valmistatakse mootoriosi väikeste partiidena klientide individuaaltellimuste alusel.

BF ettevõtte poolt pakutav programm sisaldab järgmiste veoautode varuosade tarnimist: karterid, vänt- ja nukkvõllid, hoorattad, kepsud ja plokikaaned ning samuti veepumbad, õlipumbad ja õliradiaatorid.


Kaubamärkide kaitse:http://brandprotection.ms-motorservice.com/
Töökodade portaal:http://www.ms-motorservice.com/
Programmi uued tooted:http://www.ms-motorservice.com/ru/novinki-pressa/