Sinitta ETSinitta RUSinitta EN
Varuosad veoautodele, haagistele, bussidele, ehitus- ja põllumajandustehnikale
ERIPAKKUMINE !!! ÕHUKOMPRESSORIDE MÜÜK!

Mahle


mahle02Varuosade turul pakub MAHLE ettevõte originaalkvaliteeti järgmiste kaubamärkide all: MAHLE Original (mootori varuosad, filtrid, termostaadid, turbiinid); Knecht (filtrid); Metal Leve ja Clevite, kaubamärk, mis on eraldi mõeldud tööstusliku otstarbega ameerika sõidukitele.

Umbes 25 tuhat müügipartnerit usaldavad Mahle ettevõtte varuosasid. Üle 1 600 MAHLE töötajat 23 filiaalis üle maailma kannavad hoolt sellest, et umbes 100 tuhat varuosa saaksid õigel ajal ja õigesse sihtkohta toimetatud ning seeläbi rahuldavad klientide nõudmisi.

Üle 140 tuntud sõidukite ja mootorite tootjaid kasutavad MAHLE poolt toodetud varuosi ja filtreid. Nende seas on Alfa Romeo, Audi, BMW, Ducati, Ferrari, Fiat, Ford, General Motors, Harley Davidson, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo, Yamaha.

MAHLE Original

mahle_original_2_text_image
Antud MAHLE ettevõtte kaubamärk hõlmab järelandmatu kvaliteediga mootorite osi ja filtreid, seda nii originaalvarustuse kui ka varuosade puhul. Antud võimsa kaubamärgi taga on kontsern, mis tegutseb erinevatel turgudel üle maailma, pakkudes innovaatilist jätkusuutlikkust teadus- ja arendustegevuse alal ning tõhusat rahvusvahelist tootmisüksuste võrgustikku, tänu millele suudab ta pakkuda sõidukite varuosade turul kõrgkvaliteetset toodangut – kõik see on MAHLE.

Knecht

knecht_filter_1_text_image
Knecht on juba aastakümneid olnud Mahle kaubamärkide pereliige. Antud filtrite valdkonna spetsialist on saavutanud suurt brändiväärtust Euroopas ning loonud tõhusat klientide hoidmise süsteemi.

Clevite

clevite_1_text_image
Traditsiooniliselt lastakse Clevite kaubamärgi all välja laias valikus ameerika veoautodele, ehitus- ja põllutöömasinatele mõeldud tarvikuid: kolbe, valmissõlme, silindrihülsse, liugelaagreid, klappe jt järgmiste firmade mootorite teenindamiseks: Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel, Massey-Fergusson, John Deere, Allis-Chalmers, International ja White Farm. Clevite toodangut on võimalik soetada erinevates maailma riikides MAHLE regionaalsete esindustes. Varsti tulevad Clevite kaubamärgi all müüki ka ameerika veoautodele mõeldud kolvirõngad.

Metal Leve

metal_leve_1_text_image
Metal Leve kaubamärk oma rikkalike traditsioonidega kuulub juba aastakümnete vältel MAHLE perekonnaliikmete koosseisu. See on mootoriosade sünonüümiks. Mõned aastad tagasi laiendati Metal Leve kaubamärgi sortimenti ka filtritega. Niiviisi kujutab Metal Leve tänapäeval endast välja püsivaid kaubamärgi väärtusi ja kliendisuhete kõrget taset mõlemas kaubarühmas. Antud kaubamärk on MAHLE ettevõtte jaoks niivõrd oluline, et selle sortimenti pidevalt täiendatakse. Just hiljuti lisandusis selle sortimenti kolvirõngad. Kõiki uusi tooteid, näiteks heitgaaside survel töötavat turbokompressorit, turustatakse samuti Metal Leve kaubamärgi all. Euroopasse seda ei tarnita.

Mahle/Knecht varuosade on-line kataloog:http://catalog.mahle-aftermarket.com
Kaitse võltsingute vastu:brand-protection
MAPP koodi kontroll:online-verification
“Aftermarket” uudised:aftermarket-news
Mootoriosade ja filtrite rikete brosüür ning turbokompressori rikete brosüür:damage-brochure

mahle01