Sinitta ETSinitta RUSinitta EN
Varuosad veoautodele, haagistele, bussidele, ehitus- ja põllumajandustehnikale
ERIPAKKUMINE !!! ÕHUKOMPRESSORIDE MÜÜK!

Garrett


Garrett® on üks turbokompressori esmaavastajaid, tarnides turule turbokompressoreid, mis võimaldavad vähendada kütusekulu ja heitkogust, vajadusel luues täiendavat võimsust.

Firma Garrett tänapäeval Turbokompressorite süsteemid – firmad Honeywell suurendavad miljonite sõidukite tootlikust üle maailma – alates mikroautodest kuni veoautodeni.
Firma Garrett pärand Kui 1953. aastal firma Caterpillar vajas turbiine traktorile D9, siis ta pöördus mitte autoosadetootja poole, vaid firmasse Garrett. Esimesel turbokompressoril oli selline uskumatu edu, et järgmisel aastal firma Garrett avas alljaotuse AiResearch, mis oli hõivatud ainult turbokompressorite arendamise ja tootmisega.
Firma Garrett eelised Honeywell püüab pakkuda varuosade turul Garretti turbokompressorite laia valikut, ning samuti kvaliteetset teenindamist ja nõustamist läbi hoolikalt väljavalitud jaotusvõrgu.
Jaotusvõrk Garretti® turbokompressorid on saadaval kõikjal maailmas.
Esindatus maailmaturul Tänu uurimiskeskustele ja tehastele, mis strateegiliselt asuvad erinevates maailma riikides, on firma Honeywell Turbo Technologies turbokompressorite töötlemises autotootjate partner üle maailma.

Lisainfo saamiseks pöörduge meie poole:
(+372) 6 063 212
turbo@sinitta.ee