Sinitta ETSinitta RUSinitta EN
Varuosad veoautodele, haagistele, bussidele, ehitus- ja põllumajandustehnikale
ERIPAKKUMINE !!! ÕHUKOMPRESSORIDE MÜÜK!

Põllumajandustehnika varuosad


Firma Sinitta – igasuguse põllumajandustehnika varuosade otsene tarnija.

Tootevalikusse kuuluvad traktorite, kombainide, kartuli- ja peedikoristustehnika, külvikute, väetislaoturite, muruniidukite, söödajaoturite, maaharimise jne tehnika varuosad.

Meil on lai valik varuosi Fendti, Case’i, New Hollandi, Deutz Fahri, McCormicki, John Deere’i, Ropa, Claasi, Amazone’i, Lemkeni, Kvernelandi jt masinatele. Sealhulgas pakume varuosi MAN, MERCEDEC, DEUTZ, Cummins, CATERPILLAR, PERKINS, IVECO, JOHN DEERE mootoritele.

Koos originaalvaruosadega pakub Sinitta oma klientidele ka kvaliteetseid Euroopa konveier- ja analoogtootjate varuosi, selliseid nagu BOSCH, ADI, CARGO, ISKRA (starterid, generaatorid, küttevarustus), MAHLE, KOLBENSCHMIDT, BF, DIESEL TECHNIK, VICTOR REINZ (kolvigrupid, väntvõllid, plokikaaned), Garrett HOLSET, BORG WARNER, CZ (turbokompressorid).


fendt-white

Fendt – Saksa tuntud põllumajandustehnika tootja, mis kuulub korporatsiooni AGCO – maailma suurim traktorite ja põllutöömasinate tootja ja turustaja. AGCO üldises sortimendis on traktorid, kombainid, koristus- ja külvimasinad, väetislaoturid ja maaharimistehnika. Turunduse valdkonnas teeb ettevõte koostööd selle ala tugeva edasimüüjate võrgustikuga – see on rohkem kui 3000 sõltumatut edasimüüjat, müügipunkti ja litsentsivaldajat rohkem kui 140 riigis.

Fendti traktorid ja kombainid on suure jõudlusega, madala ekspluatatsioonikuluga ja optimaalse tulemusega.


New-Holland

New Holland – maailmakuulus bränd, mis kuulub CNH (Case New Holland) kontsernile. CNH kontsern – selliste kaubamärkide nagu New Holland ja Case IH põllumajandustehnika suurtootja. Firmal CNH on arenenud edasimüüjate kett 160 riigis.

Firma CNH toodab erinevaid masinaid, mida kasutatakse loomakasvatuses ja põllumajanduses kogu maailmas. Valmistavate masinate gamma on väga mitmekesine ning moodustab 71 baasmudelit. Kõik mudelid on esitatud kahes tootegrupis: kompaktsed ja rasked. Firma CNH tehnikat kasutatakse erineva suuruse ja vormiga põllumajandusettevõtetes, samuti vastab see erinevate põlumajanduspiirkondade, sellised nagu looma- ja taimekasvatus, nõuetele. Kuid samas on firma peamine ülesanne pakkuda kliendile toodete ja teenuste kohta lahendusi, suurendades toote ja selle teeninduse kasutamise produktiivsust ning samuti suurendada põllumajanduse kasumlikkust.

Tootmine on korraldatud USA, Saksamaa, Brasiilia, Jaapani ja Itaalia tehastes.

New Hollandi tehnika tootlikust ja töökindlust tagavad kasutatava tehnoloogia täiuslikkus ja komponentide tootmisel kasutatud juhtivate tootjate erivarustus.