Sinitta ETSinitta RUSinitta EN
Varuosad veoautodele, haagistele, bussidele, ehitus- ja põllumajandustehnikale
ERIPAKKUMINE !!! ÕHUKOMPRESSORIDE MÜÜK!

Autonoomsed kütteseadmed


webasto

Webasto Group – kvaliteetne Saksa sõidukite kütteseadmete tootja. On 100 suurema autotööstuse tarnija seas maailmas ja 15 tarnija seas Saksamaal. Suur valik autonoomseid kütteseadmeid sisaldavad õhu ja vedelikuga töötavaid soojendeid kõikidele automudelitele, mis töötavad mootorist sõltumata. Lisaks sellele tegeleb firma kliimaseadmete süsteemide väljatöötamisega veoautodele ja eriotstarbelistele autodele.

Tänaseks on Webasto sünonüüm ülimalt usaldusväärne õhu ja vedelikuga töötavatele küttesüsteemidele, pakkudes suurepärast mugavust. Nende mugav juhtimine toimub valikuliselt lüliti abil, programmeeritud taimeriga, kaugjuhtimisseadmega või „ThermoCall“ süsteemi abil.


 

webasto2

 

 

eberEberspacher on veel üks maailmas tuntud kõrgtehnoloogiliste autonoomsete küttesüsteemide tootja sõiduautodele ja eritehnikale. Soojendussüsteemid valmistatakse täielikult automatiseeritud konveieril, kvaliteetse järkjärgulise kontrolliga kõikides tootmisetappides. Kõik montaažitehased asuvad Lääne-Saksamaal. Laitmatu konstruktsioon ja materjalide kvaliteet teevad küttekehad vähenõudlikuks kütuse kvaliteedi suhtes ning pikendavad ekspluateerimisaega, mis on üle 10 aasta.

Tänu oma suurepärasele vastupidavusele, tugevusele ja eri sorti kütustele pakuvad Eberspächer autonoomsed küttesüsteemid mitmeid eeliseid. Kompaktne suurus võimaldab küttekehasid kergesti sisse ehitada autosse tehase komplektatsiooniga või tema lisavarustamisel. Ranged määrused heitkoguse taseme kohta, majanduslikud aspektid, nõudlus müratult töötavatele autonoomsetele küttesüsteemidele nõrga lõhnaga on põhjuseks firma Eberspächer püüdlemisel kõikide komponentide pideva täiustamise suunas. Uue põlvkonna kompaktsed küttekehad Hydronic 2 juba praegu vastavad nendele nõuetele ning on ideaalne alus edasiseks arenguks.